Jdi na obsah Jdi na menu
 


Automatická kresba

30. 11. 2009

Automatická kresba

Dalším zastavením na mé cestě zkoumání, jaký vliv má podvědomí na život člověka, byla automatická kresba. Již dlouho jsem si chtěla splnit mé velké přání a to bylo naučit se umění automatické kresby. Hned na počátku jsem však byla odmítnuta s tím, že automatická kresba se nedá naučit, že je to dar od Boha a komu není dáno …………. Byla jsem zklamaná, ale hledat vhodného učitele jsem nepřestala.

Koupila jsem si různou literaturu a nakonec jsem objevila učebnici Psychografie, kterou napsala poradkyně pro přírodní metody léčení – paní Marie Machková. Kniha na mne velmi zapůsobila. Cítila jsem, že paní Machková je právě tou učitelkou, kterou hledám a chtěla jsem se s ní setkat osobně. Když jsem pak zjistila, že paní Machková pořádá semináře o automatické kresbě, neváhala jsem. Přihlásila jsem se do jejího kurzu a nemýlila se. Tak jako její kniha, tak i paní Machková osobně na mě zanechala velký dojem a získala moji důvěru. Vše bylo profesionálně připraveno. Studium bylo rozloženo do tří stupňů, které na sebe vždy po čtyřech týdnech navazovaly. Abychom mohli provádět diagnostickou kresbu, byli jsme seznámeni s anatomií těla, s vitamíny, minerály a stopovými prvky, které člověk potřebuje. Postupně jsme se seznamovali s čakrami, aurou, s kresbou zjišťovací a diagnostickou a s kresbou léčivých obrázků. Vše bylo doplněno meditacemi. Paní Machková průběžně kontrolovala, jak jsme úspěšní. Série seminářů byla zakončena udělením certifikátu o absolvování kurzu.

 Přesvědčila jsem se, že umění automatické kresby je opravdu dar od Boha. Paní Machková k tomuto daru přidala ještě vlastní píli, pozitivní postoj k životu a citlivý přístup k člověku. Za to, že si své umění nenechává pro sebe, ale snaží se ho předat dál, zaslouží velké uznání a dík nás všech, kteří jsme jejími kurzy prošli. Děkuji                                                Wai

 

Náhledy fotografií ze složky Automatická kresba